Serpentynit do silnika

Zastosowanie nanotechnologii w środkach smarnych to innowacyjne podejście pozwalające uzyskać jeszcze lepsze właściwości preparatów, a co za tym idzie lepszą ochronę dla silnika i innych układów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie samochodu. Produkty Mihel są na to świetnym przykładem – zastosowaliśmy najnowsze technologie, dzięki którym oferujemy Ci doskonałą jakość i gwarantujemy pełną skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serpentynity EP 500 – postaw na innowację

Serpentynity EP500 to nowoczesne preparaty, które od samego początku pojawienia się na rynku cieszą się ogromną popularnością. To oczywiście doskonała jakość i skuteczność przekonała użytkowników do zaufania naszym produktom. Zapewniają one maksymalną ochronę newralgicznym elementom w samochodzie dzięki specjalnej mieszaninie opartej na działaniu inteligentnych nanocząsteczek. To właśnie zastosowanie tej nowoczesnej technologii pozwala uzyskać wytrzymałą ochronną warstwę niezwykle odporną na zużycie o bardzo niskim współczynniku porowatości. Tak właśnie wykorzystujemy zdobycze nauki – tworzymy nanostruktury już na poziomie cząsteczkowym, dzięki czemu możemy nadać preparatom właściwości dostosowane do potrzeb klienta i jego samochodu

W naszej ofercie znajdziesz autorskie serpentynity Mihel w postaci dodatków do skrzyni biegów, oleju silnikowego czy układów wspomagania. Wyróżniają się one o wiele lepszymi właściwości smarnymi, co wpływa na zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii i w znaczący sposób rewitalizuje każdy układ. Raz użyty preparat służyć Ci będzie przez długi czas – nasze serpentynity to ochrona nawet na 120 000 km.

Wysokiej jakości oleje silnikowe Mihel do Twojego samochodu

Oleje silnikowe Mihel to najwyższej jakości środki smarne tworzone z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii i zgodne z wymaganiami producentów silników. Co wyróżnia nasze oleje na tle konkurencji? Przede wszystkim wykorzystanie w procesie produkcji nanocząsteczek ceramicznych – ich właściwości przekładają się na jeszcze lepsze smarowanie, tworząc niezwykle trwałą warstwę ochronną. Dodając do tego doskonałą bazą olejową w postaci syntetycznych środków, otrzymujemy produkt zapewniający doskonałą ochronę przed tarciem i jego zgubnym wpływem na silnik

Oferta sklepu internetowego Mihel – postaw na najwyższą jakość

Jeżeli szukasz produktów, które zapewnią doskonałą ochronę dla Twojego silnika, skrzyni biegów czy układów wspomagania, to trafiłeś we właściwe miejsce. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, skąd biorą się takie znakomite oceny naszych preparatów. Zapewniamy najwyższą jakość na rynku i najskuteczniejsze preparaty w przystępnych cenach. Zaufaj zdaniu wielu uznanych właścicieli warsztatów samochodowych i mechaników i dołącz do grona zadowolonych klientów. Sklep internetowy Mihel – zapraszamy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here