Najpopularniejsze samochody z USA

Sprowadzanie aut z USA jest interesującą opcją zarówno w charakterze pracy zarobkowej, jak i odpowiedzią na chęć posiadania ciekawego modelu samochodu.

Dlaczego warto sprowadzać samochody z USA?

Importer aut z USA powinien przede wszystkim wiedzieć, że samochody sprzedawane przez mieszkańców Ameryki są zwykle w lepszym stanie niż te sprzedawane w Europie. Ze względu na wyższy poziom życia, wiele osób pozbywa się kilkuletnich samochodów, nie chcąc tracić na sprzedaży. Dzięki temu można z łatwością sprowadzić w pełni sprawny model samochodu niedostępnego na rynku europejskim.

Ze względu na niską dostępność wielu amerykańskim samochodów, każdy z nich jest ciekawym, przyciągającym wzrok modelem. Dodatkowo w przypadku chęci sprzedaży, takie auto mocno zyskuje na wartości – w imię zasady, że im trudniej dostępny towar, tym cenniejszy.

Ze względu na przeciętnie wyższy budżet, amerykańskie samochody mają wewnątrz części lepszej jakości. Przekłada się to na cenę salonową, lecz z tego względu auta tego rodzaju nie wymagają nieustannych napraw. Należy także pamiętać, że amerykańskie drogi w większości są gładkie i bezpieczne, przez co poziom eksploatacji aut jest znacznie mniejszy.

Najczęściej wybierany model amerykańskiego samochodu – Ford Mustang

Amerykański Ford Mustang jest najczęściej sprowadzanym samochodem. To kultowy model zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych, jak i Europy. Jest popularny także ze względu na często goszczenie w popularnych filmach, takich jak seria z Jamesem Bondem, a także liczne teledyski i kultowe gry komputerowe.

W zależności od generacji Ford Mustang występuje w wersjach coupe, kabriolet, może posiadać standardowy lub wzmocniony silnik. Wiele osób zachwyca się także starszymi generacjami tego kultowego modelu – pierwsza pojawiła się w latach 60.

Amerykańskie SUV-y – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Najpopularniejsze SUV-y sprowadzane z Ameryki to niewątpliwie Hummery. To kultowe, masywne samochody. Mają rozpoznawalną linię, chromowane felgi oraz doskonałe wyposażenie. Należy jednak pamiętać, ze posiadają bardzo amerykańskie silniki – o dużej pojemności, dużym spalaniu i niezbyt ekologiczne. Można spotkać nawet modele z silnikiem o pojemności 6,2 i 398 KM.

Kultowe amerykańskie auta sprowadzane do Polski

Kultowym modelem amerykańskiego samochodu jest bez wątpienia Jeep Wrangler. To jedna z najpopularniejszych terenów, produkowana od lat 80. Od tamtej pory nieustannie znajduje się w czołówce samochodów amerykańskich i cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że jest tak chętnie sprowadzana także do Polski.

Szukasz samochodu z USA? Polecany handlarz samochodami pomoże Ci w wyborze, sprawdź https://carforfriend.pl/import-z-usa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here