Suzuki S-Cross

SUV-y to wciąż najbardziej pożądana kategoria samochodów na polskim rynku. Każdy liczący się producent musi mieć taki model w swojej ofercie. Niektórzy wprowadzają zupełnie nowe propozycje, inni udoskonalają te, które już dobrze znamy. W tej drugiej grupie znajduje się Suzuki. Japoński producent konsekwentnie stawia na model S-Cross, który ma kilka bardzo ważnych atutów. Jednym z nich jest atrakcyjna cena.

Oszczędny i niezawodny napęd hybrydowy

Suzuki S-Cross elektryczny? Na to jeszcze musimy poczekać, natomiast już dziś możemy zdecydować się na zakup SUV-a Suzuki w hybrydowej wersji napędu. Warto w tym miejscu podkreślić, że nie jest to typowa hybryda, ale tzw. mild hybrid. Na czym to polega?

Hybrydowy S-Cross jest napędzany silnikiem benzynowym 1.4 BOOSTERJET, z którym współpracuje generator elektryczny ISG 48V. Ma on za zadanie wspierać jednostkę spalinową dodatkową mocą do 10 kW oraz dodatkowym momentem obrotowym do 50 Nm.

Technologia mild hybrid przynosi trzy konkretne korzyści. Po pierwsze: samochód wyraźnie zyskuje na dynamice w newralgicznych momentach, czyli podczas ruszania oraz przyspieszania. Po drugie: spada zużycie paliwa, co jest szczególnie widoczne w ruchu miejskim. Wreszcie po trzecie: auto emituje mniej spalin do atmosfery, dzięki czemu jest przyjazne środowisku.

Dodajmy również, że Suzuki S-Cross Hybrid można mieć z napędem na cztery koła oraz automatyczną sześciobiegową przekładnią.

Bogate wyposażenie już od podstawowej wersji

O tym, jak atrakcyjna jest cena Suzuki S-Cross Hybrid można się przekonać już podczas analizowania dostępnych wersji wyposażenia. Podstawowy pakiet obejmuje takie rozwiązania, jak reflektory LED Hi/Low, system Dual Sensor Brake Support (minimalizujący ryzyko kolizji), manualna klimatyzacja, adaptacyjny tempomat czy kamera cofania.

W wyższych wersjach wyposażenia Premium Plus i Elegance znajdziemy elementy, które jeszcze do niedawna były spotykane wyłącznie w samochodach wyższej klasy, jak podgrzewane fotele przednie, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, system bezkluczykowy czy panoramiczny dach.

Poznaj cenę Suzuki S-Cross Hybrid

Suzuki S-Cross należy do najlepiej sprzedających się SUV-ów na polskim rynku. To zasługa zarówno atrakcyjnego designu, bogatego wyposażenia i znakomitego układu napędowego, jak i korzystnej ceny tego modelu.

Indywidualną ofertę na zakup Suzuki S-Cross Hybrid przygotuje dla Ciebie doradca autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki (https://mmcars.suzuki.pl/auto), posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie. Dealer zapewnia usługi serwisowe oraz szeroki wybór akcesoriów i części do Suzuki S-Cross, co dla wielu nabywców ma kluczowe znaczenie przy wyborze sprzedawcy samochodu.

Zapytaj o promocje na hybrydowe Suzuki S-Cross oraz o dostępne formy finansowania zakupu i program ochrony serwisowej Service Care 3+2.

O Suzuki S-Cross Hybrid czytaj też na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here