Hyundai Santa Fe Hybrid i Plug-in Hybrid

SUV-y klasy premium pozostają niedoścignionym marzeniem dla wielu kierowców. Na szczęście na rynku coraz częściej pojawiają się atrakcyjne alternatywy. Jedną z najlepszych jest nowa generacja Hyundai Santa Fe. To znakomicie wykonany samochód aspirujący do klasy premium, który oferuje wysoki poziom wyposażenia, wyróżnia się efektownym designem, a przy tym jest dostępny w naprawdę dobrej cenie. Hyundai Santa Fe Hybrid i Plug-in Hybrid to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie.

Santa Fe z klasycznym napędem hybrydowym

Gamę Hyundaia Santa Fe otwiera wersja hybrydowa, w której znajdziemy jednostkę benzynową o mocy 180 KM współpracującą z silnikiem elektrycznym o mocy 44 kW. Łączna moc układu to aż 230 KM, co w zupełności wystarczy do dynamicznej jazdy po autostradzie. Warto przy tym podkreślić, że Hyundai Santa Fe Hybrid potrafi zaskoczyć oszczędnością, szczególnie w ruchu miejskim. W tej wersji koreański SUV jest dostarczany z automatyczną, sześciobiegową przekładnią.

Santa Fe Hybrid na pewno może zainteresować nabywców, którzy szukają pojemnego, rodzinnego SUV-a o luksusowym charakterze, w dodatku wykorzystującego sprawdzoną technologię napędu hybrydowego.

Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid – rozwinięcie idei hybrydy

Jeśli rozważasz zakup SUV-a z napędem hybrydowym, to zainteresuj się również wariantem Santa Fe Plug-in Hybrid. Mamy tutaj do czynienia z napędem hybrydowym, gdzie energię potrzebną do zasilania silnika elektrycznego należy uzupełniać z zewnętrznego źródła – może to być na przykład publiczna stacja ładowania, domowa ładowarka etc.

Wielką zaletą wersji Plug-in Hybrid jest to, że umożliwia ona poruszanie się Hyundaiem Santa Fe również w trybie w 100% elektrycznym. Docenisz to szczególnie w ruchu miejskim, ciesząc się bardzo niskim zużyciem paliwa oraz świadomością zeroemisyjnej jazdy przyjaznej środowisku naturalnemu.

Wyposażenie? Jest wszystko, o czym możesz zamarzyć

Jednym z powodów, dla których wiele osób wybiera SUV-y klasy premium jest znakomity poziom wyposażenia. Okazuje się jednak, że podobne korzyści można odnieść kupując atrakcyjnie wycenionego Hyundaia Santa Fe Hybrid lub Plug-in Hybrid.

Ten SUV koreańskiego producenta oferuje wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny komfortu i bezpieczeństwa jazdy, w tym m.in. kamerę cofania, panoramiczny dach, napęd AWD, adaptacyjny tempomat czy system łączności bezprzewodowej BlueLink.

Sprawdź cenę Hyundaia Santa Fe

Atrakcyjna cena Hyundaia Santa Fe może być ostatecznym argumentem, który przekona Cię do zakupu tego samochodu. Indywidualną ofertę przygotuje dla Ciebie doradca autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice.

Zapytaj o aktualne promocje na Hyundaia Santa Fe, w tym obejmujące specjalne warunki finansowania zakupu. W ofercie dealera znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów i części do Hyundaia Santa Fe w Katowicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here