płukania silnika i czyszczenie wtrysków

Masz problem z odpaleniem samochodu? Silnik pracuje nierówno i brakuje mu mocy? Być może przyczyną są zanieczyszczenia, które znajdują się we wnętrzu silnika. Nagromadzony osad powoduje zatykanie rowków pierścieni tłokowych oraz kanalików wału. Długa jazda z niewymienionym olejem przez kilkadziesiąt tysięcy km, to sposób na gorszą kondycję jednostki napędowej. Jego wydajność poprawisz preparatami TEC 2000.

Czyszczenie wtryskiwaczy bez ich demontażu – zrób to sam

Oznaki słabnącej pracy wtryskiwaczy jesteśmy w stanie zauważyć zimą. W silnikach diesla pojawiają się wtedy problemy z jego odpaleniem. Pierwszą czynnością, która wskaże nam, czy jest coś nie tak, są korekty wtrysków. Jeżeli one są prawidłowe, przyczyn szukamy w innym miejscu. Jednak, jeżeli mechanik zauważa lub my sami, że widać tutaj problem, warto zastosować czyszczenie wtryskiwaczy.

TEC 2000 czyszczenie wtrysków zdobyło pozytywne opinie kierowców i mechaników. Przede wszystkim widać zauważalne efekty jego pracy. Ich zastosowanie pozwoli zaoszczędzić nam kilka tysięcy złotych. Dzięki temu wtryskiwacze wytrzymają znacznie dłużej i poprawi się rozpylanie paliwa do silnika. Czyszczenie wtrysków redukuje czarny dym, ułatwia zimny rozruch, zwiększa moc silnika i przedłuża żywotność pompy paliwa i wtryskiwaczy. Jedna puszka kosztuje kilkadziesiąt złotych. Preparat podaje się bezpośrednio do zbiornika paliwa lub podłącza do listwy wtryskowej. 

Płukanie silnika – bardzo ważna czynność pielęgnacyjna

Drugim sposobem na poprawę wydajności jednostki napędowej jest płukanie silnika. To metoda mająca na celu pozbycie się zanieczyszczeń z wnętrza silnika, a także dokładne usunięcie starego oleju. Stosując TEC 2000 Engine Flush zadbamy o lepszą kompresję, zredukujemy emisję szkodliwych spalin, zwiększymy moc, a dzięki temu uzyskamy pełną wydajność oleju. Przeczytaj więcej o płukance silnika na https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/ i dołącz do zadowolonych klientów, którzy już przetestowali ją w swoim pojeździe. 

Marka TEC 2000 obecna na rynku od 1973 roku

Produkty brytyjskiej marki TEC 2000 cieszą się popytem w wielu krajach na świecie, m.in. w Niemczech, USA, Polsce oraz w krajach afrykańskich. Dzięki długiej historii w przemyśle petrochemicznym udało się stworzyć preparaty, które rzeczywiście działają. Oferowane przez TEC 2000 produkty są na bardzo wysokim poziomie technologicznym i tworzone są z myślą do określonych działań. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here