Wynajem Mercedesa

W naszym kraju coraz częściej można się spotkać z opinią, że wynajem długoterminowy pojazdów jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. To istotna zmiana, ponieważ jeszcze kilka lat temu mało kto brał tę opcję pod uwagę. Dziś wynajem budzi ogromne zainteresowanie zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Szczególnie chętnie wybierane są marki premium. Czy to rzeczywiście dobry pomysł? Omówimy to na przykładzie wynajmu Mercedesa.

Na czym polega wynajem długoterminowy pojazdu?

Wynajem długoterminowy to nic innego jak usługa abonamentowa. W zamian za miesięczną opłatę zyskujemy możliwość użytkowania wybranego samochodu w całym okresie obowiązywania umowy, na warunkach ustalonych z właścicielem pojazdu.

W praktyce takie użytkowanie nie różni się niczym od posiadania auta na własność. Również trzeba je tankować, dbać o nie, unikać sytuacji ryzykownych itd. Różnica polega natomiast na tym, że usługa może obejmować także szereg innych elementów związanych z eksploatacją pojazdu.

W ramach opłaty abonamentowej użytkownik może sobie zapewnić święty spokój i nie martwić się czy to wykupieniem pakietu ubezpieczeń, czy serwisowaniem samochodu, czy nawet wyborem i sezonową wymianą opon. Wszystko to można scedować na wynajmującego, którym najczęściej jest autoryzowany dealer.

Zalety wynajmu długoterminowego

Rosnąca popularność wynajmu długoterminowego wynika z faktu, że jest to bardzo opłacalne rozwiązanie tak pod względem czysto ekonomicznym, jak i użytkowym. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o braku wpłaty początkowej, co od razu otwiera nas na oferty samochodów z dużo wyższej półki.

Jeśli nie masz gotówki na zakup auta klasy premium, to rozważ wynajem Mercedesa. Możesz użytkować samochód prestiżowej marki płacąc niski abonament miesięczny. Nie ma w tym żadnego haczyka: w ramach wynajmu spłaca się jedynie utratę wartości pojazdu, a nie jego cenę początkową. Nie ma również obowiązku wykupu samochodu. Po zakończeniu umowy wynajmu można przesiąść się do kolejnego auta w ramach nowej umowy.

Wynajem długoterminowy pozwala dopasować miesięczny koszt do własnych możliwości finansowych. To daje przewidywalność w zakresie ponoszonych wydatków, co jest bezcenne w niepewnych czasach. Warto wspomnieć, że wynajem nie ma wpływu na zdolność kredytową – to ważna informacja dla osób, które planują zaciągnąć np. kredyt hipoteczny.

Kto może skorzystać z usługi wynajmu samochodu?

Wynajem Mercedesa czy samochodu dowolnej innej marki to propozycja skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. W przypadku firm ewidentną korzyścią jest zachowanie płynności finansowej, zyskanie kosztu uzyskania przychodu (odliczenie do 100% kwoty z faktury) oraz brak wprowadzania samochodu do ewidencji środków trwałych.

Z kolei osoby fizyczne docenią fakt, iż mogą użytkować nowy samochód bez angażowania gotówki, a po zakończeniu umowy nie muszą się męczyć ze sprzedażą auta.

Wynajem Mercedesa – znajdź korzystną ofertę online

W poszukiwaniu najlepszych ofert wynajmu Mercedesa zajrzyj na platformę iBemo. Z jej poziomu wygodnie, samodzielnie skonfigurujesz konkretną ofertę, dobierzesz opcje dodatkowe i zawrzesz umowę online z wybranym dealerem Grupy Bemo – bez wychodzenia z domu, z odbiorem auta w jednym z 14 salonów lub dostawą pod wskazany adres.

Zainteresowany wynajmem Mercedesa? Egzemplarze dostępne od ręki oraz konkretne oferty znajdziesz na stronie https://ibemo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here